Wednesday, April 15, 2009

Tsauka

Tsauka kallikesed!

Mõtlesin et võiks jälle blogile pühenduda ja teiega jagada viimaseid sündmusi mu elus. Elu on olnud nagu ameerikamäed, päriselt. ( mulle tegelt ei meeldi seda väljendit kasutada nagu ''ameerikamäed'' sest kõik kasutavad seda, aga mul mõte ei liigu praegu ja midagi muud välja mõelda ei suutnud/viitsinud).
Tegelt ma ei oska midagi asjakohast lausuda - ma olen mõtetest TÜHI! Ma olen nagu ma-ei-viitsi-enam-midagi-teha meeleolus.
Kool on lill. Kool on elu. Kool on päikseline. Kool on kõigi-lemmik.Kool on prioriteet #1. - Need on siin valed, i mean it ! Igapäev tuleb Ave mulle vastu ja ütleb:''KOLM PÄEVA VEEEL!'' jne.. Jeee mul 21 veerandit e. 5 aastat veel. + 29 järeltööd. Aga küll ma hakkama saan, pean saama tähendab.
Mulle pandi teisipäeval lahas-selline tugev side mis on nagu sulgkerge. Olin algul täiega õnnelik et jee, nüüd kõnnin normaalselt - ei läinud niii hästi! Aga jah, mu jalg teebtapvat valu ja ma ei oska üldse kõndida, see on nii halb sest nädalavahetusel on niipalju plaane.
Mulle tuli täna politseilt kiri, alguses oli hullult hämming ja hullult mures olin. Tegin lahti ja nad laususid et lõpetasid menetluse ja uurimisel on nüüd lõpp. Loeti ette KÕIKIDE hukkunute vigastused ja mis kõike seal ka ei olnud !

- nonäete, tuligi täiesti mötetu blogi täna minupoolt agavajadus oli ikkagist siia midagi lisada/kirjutada.


Teie olge ikka ägedad ja hoidke end selles salakavalas kevadtuules.

6 comments:

 1. Mina sain selle ka! Emaga rääkisime, et kui Jürgen oleks ellu jäänud oleks ta meedia poolt risti löödud.


  Armastan sind.

  ReplyDelete
 2. Sa oled väga tubli!
  Ja ükskõik, kuidas sul koolis ka ei läheks, oled sa ikka väga tubli!

  ReplyDelete
 3. Janet sa saad kooliga hakkama;) Sa oled tõsiselt tubli!
  Kallid

  ReplyDelete
 4. Mõtlen su peale!
  PS! Otsisin su meiliaadressi siit profiilist aga ei ole võimalik leida. Tahaks sulle invite saata, aga ei tea kuhu:P

  ReplyDelete
 5. Sain finally Su blogi aadressi.

  Armastan Sind!!!:)

  ReplyDelete