Saturday, March 17, 2012

aeg lähebTahaksin öelda sama asja, mis Mariliis Luide(liisumotted.blogspot.com), et kui ei ole kaua kirjutanud, siis tegelikult ei oska midagi kirjutada ka. Nii palju on lihtsalt juhtunud.
1) Olen sõpradega täiega palju aega veetnud ning kvaliteetaega veetnud. See annab mulle täiega palju jõudu ja energiat. Eriti oma parimate sõpradega: kas me siis sööma sushit, teeme muusikat või kasvõi istume vaikuses- kuidagi hea on nendega olla!
(Siinkohal tervitaks kahte sõpra, kelle kohta kehtib lause:''i hope you love me enough to tell i'm wrong'')

2)Vanaema oli just kolm päeva meil külas. Ta on kuidagi nii soe ja siiras ning ta teab mind kõige paremini. Vanaemad kohe on sellised. Õppisin ka seda, et neid tuleb hoida, sest nad on meie jaoks nii palju teinud. Jäin eile magama tema põlvede peal ja see tunne oli nii turvaline ja soe. Tundsin end taas nagu väike 5-aastane, kes oma vanema põlvedel magama jääb, samal ajal vanaema silitab mu pead. Ei kujutaks oma elu ilma temata ette.
Armastan teda nii palju!

3)Vahepeal oli mul imelik aeg. Ma ei tahtnud vahepeal mitte kellegagi suhelda, sest ma olin täiega väsinud kõigest. Inimesed tulid ja küsisid, et ''kuidas Sul läheb?'' ja NO EI VIITSI VASTATA! - aga ma võin rõõmuga öelda, et ma olen nüüd täiega vaba sellest. Inimesed on nii toredad ja head!

4)Tegin täna listi sellest, mis on mu lemmiktegevused ja igakord, kui ma tunnen, et tuju on halb, siis ma vaatan seda ja teen sealt vähemalt ühe punkti ja tuju jälle rõõmus!!

Teile kõigile soovin aga imelist koolivaheaega(kui seda kellelgi on) ja ilusat kevadet!
God bless You!

P.S: Inglimaa pildid toovad mulle alati naeru näole!

J.