Tuesday, March 9, 2010

Olen õnnelik, sest mul on Jumal. Olen õnnelik, sest mul on sõbrad. Olen õnnelik, sest mul on perekond. Olen õnnelik, sest mul on alati kiirklahvil telefonis helistada kellegile, kellega juttu ajada teel koju. Olen õnnelik, sest mul on soe kodu. Olen õnnelik, sest ma olen armastatud. Olen õnnelik, sest mul on Tartu ja seal olevad fantastilised sõbrad.Olen õnnelik, sest mul on sõbrad, kellega oma muusikat jagada. Ma olen õnnelik, sest mul on piibel lauanurgal. Olen õnnelik, sest mul on fantastilised kogudusekaaslased. Olen õnnelik, sest mul on võimalus tantsimiseks, laulmiseks ja pilli mängimiseks. Olen õnnelik, sest vanemad on valdavalt mu üle õnnelikud. Olen õnnelik, sest mul on koht kust haridust saada. Olen õnnelik, sest olen mõne aasta olnud ühe inimese A&O. Olen õnnelik, sest saan evangeeliumi jagada. Olen õnnelik, sest mul on võimalus reisimiseks. Olen õnnelik, sest ma saan kuulata Meego fantastilisi jutlusi. Olen õnnelik, sest kõik on olemas.

Mul on nii armas emme ja õde. Ning vahepeal on mu emmel hesburgeri talonge valides niii lõbus!


teate, MA OLEN ÕNNELIK!6 comments:

 1. Janet, ma olen õnnelik, et sa oled õnnelik. Ja ma olen õnnelik, et sa oled olemas! :)

  ReplyDelete
 2. Kui mina oleks su ema ja leiaks sellise video blogist, siis ma kõigepealt prooviks präänikuga mõjutada sind seda ära korjama ja kui sa ei alluks sellele, siis tead küll, mis präänikuga kaasas käib ... :D

  ReplyDelete
 3. Appikene, kui hea video!!!!!!!!
  Su ema võiks koomikuks hakata :D:D

  ReplyDelete
 4. Tead kui tore oli lugeda :) kohe endalgi tegi tuju heaks :) Olen samuti õnnelik et sa oled õnnelik :) Loodan et see jätkub ja kui peakski tulema raskem aeg siis tuleta seda meelde, mis sa kirjutasid :) :)

  ReplyDelete
 5. oi, Anete võttis lausa sõnad suust:D

  ReplyDelete