Sunday, October 4, 2009

MÕNUS!

Sügis.Sügis?Sügiiis!!

Ma avastasin kui väga mulle sügis meeldib.Sügis on nii kirju ja ilus. Inimesed tänavatel käivad uhketena oma uute moodsate sügisjopedega ringi + uued sügissaapad, mida on valitud mitu kuud. See on tegelikult väga lahe vaatepilt. Eriti meeldib mulle Salemi peaaegu et kõrvalolev tänav, mis oli nii kena. Seda ei oska eriti kirjeldadagi. Palju lehti, mis on kõik nii värvilised ja porilombid sillerdasid tänu päikesekiirtele. Nii tore oli seal kõndida oma sõpradega ja tegelikult olin ma vist ainuke, kes seda ilu kohe kauaks märkama jäi. Laura ka vist märkas, sest ta ei jätaks märkamata sellist ilu! Sel hetkel tundsin, et tegelikult ei tohiks ma millegi üle vinguda. Jah, mulle meeldib vist väga sügist kirjeldada. Mul on selline tunne, et tahaks lihtsalt lehtedehange hüpata ja lehesõda pidada- need on nii ägedad!
Ausalt öeldes on mul läiund kuidagi väga mõnusalt. Olen kaks nädalat järjest olnud Tartus ja lihtsalt mega on olnud. Muide, Tartu sügis on palju värvilisem kui Tallinna vihmane sügis. Aga milleks vinguda? Tallinn on ka täitsa nunnu! Praegu iseloomustavad kaks sõna mu tegemistel: kiirelt & hästi. Mul on koguaeg kuhugile kiire ja see on tegelikult väga hea, sest kui Sul on tegemist ja koguaeg ruttad igalepoole, väärtustad Sa aega rohkem.
Tegelikult tahtsin ma öelda, et kõik on lihtsalt - MÕNUS!
Lahendasin just õega ristsõnu, see oli nii tore!(Pidin seda mainima)

PS: Leidsin kodust roosa kilekoti kus oli kirjutatud ''Näeme Tartus!'' ja pandud neli pildi Tartu tähtsamatest kohtadest.
PS2: Käisin see nädalavahetus Tartus, aga ''Metro''s ei käinud- nii tubli!
PS3: Õde saab homme 7-aastaseks & ta on juba täitsa suur ja tubli!
PS4:Kõik on lihtsalt nii- MÕNUS! :)

Armastusega, Janet!

4 comments:

 1. ei oska muud öelda kui et:" palju õnne, Liisu:)!"

  ReplyDelete
 2. MINU LEMMIK tegi uue blogiostituse! Õnn on jälle mu õuele saabunud :D

  Tervita oma pisiõde!

  ReplyDelete
 3. :)... eee ole sell Tallinnal viga midagi. Sulle aga saadan kallisid Kanepi tänavalt!!!!

  ReplyDelete