Wednesday, October 28, 2009

züzüzügis

Meeletult lahe. Tulime Johannaga linnast Dani poole. Kõnnime trepist ülesse. Järsku kuuleme saksofoni häält. Peatume ühe ukse juures & oleme seal peaaegu et 5 minutit. Tulime tuppa ja ennäe- ma kuulen saksofoniharjutamist ka toast. Istun voodil ja lihtsalt kuulan. See on mega tunne kas teate. Võimas.

- Väike blogi, tean!
-Armastan teid kaugelt!

Sunday, October 25, 2009

SUNSHINE!


Oleks aeg uus sissekanne kirjutada, ma arvan vähemalt nii. Tegelikult ma istun praegu arvutis, räägin Laura, Annika & Aleksandraga, ning kavatsen endale kohevarsti teha ühe kuuma piparmünditee ning seejärel piiblit lugeda. Kodune, võimis? ... Tegelikult tahtsin ma teile rääkida oma tänasest päevast. Algas päev Kaljus esinemisega, mida saab iseloomustada sõnaga ''bueno''. Peale seda sain Hannaga kvaliteetaega veeta & rääkida oma eludest. Seejärel tuli väike kooosolek klassiõdedega, jei!
JA SIIIIS..... oli mul kindel soov minna Raplasse noortekale, mis pidi tulema vägev! Kuid ei, helistas mu isa ja ütles et ''Lase üle!''. Alguses oli ma nagu :''EI LASE!''- aga ma jäin oma otsusega alla ja kui autosse istusin, nägin ma oma vennat, keda polnud 4-5 aastat näinud. Teate, see oli lihtsalt niiiiiiiii lahe. Nad mõlemad lihtsalt niiiii olid kindlad oma otsuses, et ma ei lähe noortekale ja nii see jäigi. Me läksime vanaema juurde ja meil oli meeletult chill aeg! Oma venda näha üle 5 aasta on ikka võimas küll! Tundsin seda sama tunnet, mil 5 aastat tagasi kelgutamas koos temaga. JEI!
Praegu pean plaane oma Tartu trip'ist, kuhu rong väljub 7 tunni pärast. :) Aga see tuleb täiega lahe! :)

See oligi minu pisipisipisipisispisi blogi!
Muide, Ave- sorri, et ma Sind ei kallistanud täna, mul läks kiireks( aga jah, see ei ole ju ometigi vabandus)

ARMASTAN TEID KÕIKI KAUGELTKAUGELT!

Sunday, October 4, 2009

MÕNUS!

Sügis.Sügis?Sügiiis!!

Ma avastasin kui väga mulle sügis meeldib.Sügis on nii kirju ja ilus. Inimesed tänavatel käivad uhketena oma uute moodsate sügisjopedega ringi + uued sügissaapad, mida on valitud mitu kuud. See on tegelikult väga lahe vaatepilt. Eriti meeldib mulle Salemi peaaegu et kõrvalolev tänav, mis oli nii kena. Seda ei oska eriti kirjeldadagi. Palju lehti, mis on kõik nii värvilised ja porilombid sillerdasid tänu päikesekiirtele. Nii tore oli seal kõndida oma sõpradega ja tegelikult olin ma vist ainuke, kes seda ilu kohe kauaks märkama jäi. Laura ka vist märkas, sest ta ei jätaks märkamata sellist ilu! Sel hetkel tundsin, et tegelikult ei tohiks ma millegi üle vinguda. Jah, mulle meeldib vist väga sügist kirjeldada. Mul on selline tunne, et tahaks lihtsalt lehtedehange hüpata ja lehesõda pidada- need on nii ägedad!
Ausalt öeldes on mul läiund kuidagi väga mõnusalt. Olen kaks nädalat järjest olnud Tartus ja lihtsalt mega on olnud. Muide, Tartu sügis on palju värvilisem kui Tallinna vihmane sügis. Aga milleks vinguda? Tallinn on ka täitsa nunnu! Praegu iseloomustavad kaks sõna mu tegemistel: kiirelt & hästi. Mul on koguaeg kuhugile kiire ja see on tegelikult väga hea, sest kui Sul on tegemist ja koguaeg ruttad igalepoole, väärtustad Sa aega rohkem.
Tegelikult tahtsin ma öelda, et kõik on lihtsalt - MÕNUS!
Lahendasin just õega ristsõnu, see oli nii tore!(Pidin seda mainima)

PS: Leidsin kodust roosa kilekoti kus oli kirjutatud ''Näeme Tartus!'' ja pandud neli pildi Tartu tähtsamatest kohtadest.
PS2: Käisin see nädalavahetus Tartus, aga ''Metro''s ei käinud- nii tubli!
PS3: Õde saab homme 7-aastaseks & ta on juba täitsa suur ja tubli!
PS4:Kõik on lihtsalt nii- MÕNUS! :)

Armastusega, Janet!