Wednesday, September 2, 2009

suvi läbi, kool algab!

''.. and all will see how great is our God, sing with me how great is our God!''-praegu youtube.com'ist . Jaa, ma olen täitsa olemas, kuhugi pole läinud. Lihtsalt põhjus on tõesti ajas praegu, ei jõua eriti blogile pühenduda aga ma arvan et te saate siiski aru sest SUVI OLI! :) Võtame kokkuvõtteks, et megamegamegamega perfektne suvi oli! Salem, Kalju, Kolgata, Suure-Jaani, EKK- superlaagrid indeed! Ma olen väga tänulik et ma kõikjale kohale läksin. :)
Muidu ''tere kool'' võiks see aasta kohe suurelt öelda, sest mu õeke-väike läks see aasta kooli ning on juba täitsa suur. Nimelt Arte Gümnaasiumi 1a klassi. Olen tema üle vägaväga õnnelik ning täiega palvetan et ta varuks kannatust 12aastaks veel. :D
Aga üleüldiselt on nii, et olen see suvi endale saanud megalt palju uusi sõpru ja kõikevärki. Kõige rohkem olen vist veetnud aega laagrites ja Tartus, aga nüüd olen Tallinnas ja keskendun õpingutele täielikult. Veel tahan see aasta saksofoni üliüliüliüliüliülipalju õppida ning olen andnud endale ka paar lubadust uueks kooliaastaks.
Loodan, et andestate et ma ei ole eriti blogitanud, pole aegaaa- liialt palju chilli! :D
1) Lubadus #1- kannan oma raviprille see õppeaasta korralikult, et silmanägemine halvaks ei läheks.- :)
2) Tõestitõesti, tänan Dani selle ägeda jutuajamise eest EKK laagris, see oli TÄIEGA vajalik! Tänks!:)
3) Tänan Laurat/Jakobit ja nende emmet/issit et nad mingi tervelt nädal aega ära kannatasid enda pool, megakallid olete!

Näeme mõndadega neljapäeval laulmas ja teistega mõni teine kord.
Armastusega, Janet!